logo_xlarge.png

Дозуючі насоси MacRoy серії G

Система включає в себе основу, перемикач  управління, вузол фільтрів, клапан Mister Mist’r®,  випускний шланг, комплект для першого запуску та  мобільний додаток Apply Yourself™ у повному «пакеті під ключ»

Міцний, металевий корпус та антикорозійне  покриття надають насосу MacRoy серії G міцність,  щоб витримати дію агресивних хімічних речовин та  погодних умов.

Механічний насос з тефлоновою мембраною  забезпечує точність регулювання витрат навіть при  невеликих об’ємах.

Рисунок1.png

Легко доступний вузол  фільтрів захищає насос,  систему трубопроводів та  з’єднання від потрапляння  сторонніх предметів.

Лише дві основні рухомі частини з картерною  змазкою для надійної роботи та мінімального  обслуговування.

Отвір для виявлення витоку мастила/  хімічної речовини.

Рисунок4.png

Запатентований клапан Ultra Mister  Mist’r® має чотириходовий розприскувач,  який ефективно і негайно розпилює  впорскуваний продукт для рівномірного  розподілу по всьому потоку зрошувальної  води.

Рисунок2.png

Вибір трифазних, однофазних або 12-вольтових  електродвигунів з корпусом 56С та вертикальним монтажем

Фіксуюча кнопка мікрометра

Рисунок18.png

Великий, зручний для читання  циферблат дозволяє швидко та  просто регулювати витрати під  час роботи насоса. Його можна  заблокувати в одному положенні для підтримки постійного об’єму витрат. Точне регулювання ходу можна виконувати під час використання. Точність у встановленому режимі ~ + 1% від повної потужності при коефіцієнті невизначеності 10 до 1.

Рисунок6.png

Для кожного двигуна  встановлений вимикач  відповідного розміру, що  забезпечує захист від  перевантаження. Корпус  вимикача відповідає  стандарту NEMA 4.

Автономна конструкція насосів MacRoy серії  G полегшує їх експлуатацію однією особою та  є зручною при переході від однієї системи до  наступної.

Рисунок11.png

Глобальна технологія

З 1983 року ми розповсюджуємо дозуючі насоси у кожен  куточок земної кулі, для зрошення з метою вирощування стійких  культур. Конструктивний надійний дизайн робить його ідеально  придатним для використання протягом багатьох років.

Рисунок7.png

Екологічна безпека

Використовуючи високоякісний насос для нагнітання рідини, ви  зможете точно забезпечити те, чого потребує ваша культура,  одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

Завдяки використанню обладнання від компанії Agri-Inject  існують ряд інших переваг, таких як зменшення самопливу та  зменшення витрат на оплату праці та енергії. Компанія Agri-  Inject також пропонує варіанти захисту для забезпечення ще

більшої гарантії екологічної безпеки.

Економічність в роботі

Зниження експлуатаційних витрат при великих об’ємах робить  насоси MacRoy серії G особливо ефективними для внесення  добрив, хімічних речовин та інших концентратів через кругові  зрошувальні системи з великою площею дії.

Майбутнє точного землеробства

Сьогодні ми перебуваємо на порозі динамічного зростання  точного землеробства у світовому сільському господарстві.  Вироби Agri-Inject ідеально синхронізуються з точним сільським  господарством. Вони є економічно ефективним способом  застосування точних кількостей добрив та засобів захисту  рослин саме у потрібний час протягом вегетаційного періоду. Це– надійна «стратегія точності» для підвищення врожайності та  забезпечення здоров’я сільськогосподарських культур протягом багатьох років.

Точність та надійність для упорскування  великих об’ємів рідини.

Лінія дозуючих насосів MacRoy серії G  від компанії Agri-Inject™ розроблена

спеціально для забезпечення ефективності  та економічності масштабних проектів з  упорскування рідини. Насоси MacRoy серії  G ідеальні для точного внесення добрив,  інсектицидів, гербіцидів, фунгіцидів,  покращувачів ґрунту, кислотних продуктів,  зволожуючих речовин тощо. Ці високоякісні  насоси розроблені для легкої роботи з  рідинами високої в’язкості та нерозчинними  матеріалами у вигляді суспензії.